Hakkımızda

40 MILLION güneş gözlükleri, dünya modasını yakından takip eden usta eller tarafından, feminen çizgilerin estetik ve teknolojiyle harmanlanarak özgün bir tasarıma kavuşturulması felsefesiyle yaratılmaktadır.

Temel tasarım malzemesi olarak kullanılan Japon titanyumu ile üretilen çerçevelere bir kuyumcunun ince işçiliğiyle 18K veya 24K altın kaplama uygulanarak daha elit ve soft bir görünüm kazandırılmaktadır. Asetat ve metalin sanatkâr ellerde bir araya getirilmesiyle kendi tasarım özgünlüğüne ulaşan 40 MILLION güneş gözlükleri, zengin model ve renk seçenekleri ile dünyanın farklı köşelerindeki kullanıcıların yaşamlarına renk katmaktadır.

40 MILLION güneş gözlükleri yüksek üretim kalitesi ve ergonomik yapısıyla kullanım rahatlığı sağlarken, gözlerinizi de zararlı etmenler ve ultraviyole ışınlarından en üst seviyede koruyacaktır. Aynı zamanda, şık ve zarif bir aksesuar olan 40 MILLION güneş gözlüklerinin büyük bir bölümü her yıl yenilenen kreasyonlarında, gündelik kullanıma uygun modeller yanında, iş kıyafetlerinizi veya akşam yemeği kıyafetlerinizi tamamlayacak özgün tasarımları da mutlaka bulacaksınız.